خانه » فروشگاه » سینی ماله پروانه ای

نمایش دادن همه 4 نتیجه

فیلتر براساس قیمت:

فیلتر براساس وضعیت موجودی

فیلترهای فعال

صافی بر اساس امتیاز
سینی ماله پروانه‌ای زیر مجموعه قطعات مصرفی ماله پروانه‌ای است؛ به آن سینی ماله موتوری ، سینی ماله بنزینی ، پلیت ماله هلیکوپتری، زیره ی ماله برقی نیز میباشد. سینی ماله موتوری زیر تیغه‌ها بسته می شود و در واقع توسط ۴ عدد تیغه در زیر دستگاه فیکس می‌شود. از سینی ماله بتن برای صاف کردن بتن به هنگام کف‌سازی ساختمان، پارکینگ، پاساژها و غیره مورداستفاده قرار می‌گیرد. ازآنجایی‌که ماله، انواع برقی هم دارد، به سینی این نوع دستگاه، سینی ماله برقی گفته می‌شود اما تفاوتی بین انواع سینی ماله برقی و ماله بنزینی وجود ندارد.

اگر قصد خرید این محصول را دارید توصیه می‌کنیم حتماً نکات مهم درباره آن را بخوانید. در این مطلب ما به بررسی بیشتر انواع مختلف سینی و قیمت سینی ماله پروانه‌ای (قیمت سینی ماله موتوری) خواهیم پرداخت.

قیمت سینی ماله پروانه‌ای

قیمت سینی ماله پروانه‌ای بر اساس سایز آن تعیین می‌شود. انواع سینی ماله پروانه‌ای یا power trowel disc در سه اندازه زیر تولید می‌شود:

  • سینی ماله پروانه ای ۶۰ سانت
  • سینی ماله موتوری ۹۰ سانت
  • سینی ماله برقی ۱۲۰ سانت

طبیعتاً هرچه سایز سینی ماله موتوری بیشتر می‌شود قیمت سینی ماله موتوری هم افزایش می‌یابد. از جمله عوامل تأثیرگذار دیگر بر قیمت سینی ماله موتوری ضخامت و برند تولیدکننده این قطعه است؛ اما باید به‌خاطر داشته باشید که همیشه ضخامت زیاد سینی ماله پروانه‌ای، جزو مزایای آن به‌حساب نمی‌آید، بلکه ضخامت این قطعه باید استاندارد باشد، در غیر این صورت اگر ضخامت آن بیش از ۲ یا ۲.۵ میلی‌متر باشد، وزن سینی ماله برقی افزایش‌یافته و در نتیجه به موتور دستگاه شما آسیب وارد می‌کند. ضخامت کم هم باعث فرسایش سریع آن خواهد شد؛ بنابراین این تصور که هرچه ضخامت بیشتر باشد بهتر است، اشتباه است و نباید حرف فروشندگانی که ضخامت سینی را بالا عنوان کرده تا قیمت سینی ماله موتوری را نیز بالا ببرند را جدی گرفت.

پشت هر سینی ماله برقی چهار عدد پین یا خار قرار دارد که به‌وسیله این پین‌ها به زیر ماله متصل می‌شوند.

یک نکته در هنگام خرید این محصول این است که توجه داشته باشید سینی ماله برقی باید محدب شکل باشد. این طراحی خاص بدین علت است که بتن در هنگام کار سینی روی آن ننشیند؛ بنابراین یک سینی ماله برقی استاندارد سینی این نیست که کاملاً مسطح باشد. به دلیل همین طراحی خاص در هنگام جابه‌جایی و بارگیری سینی ماله برقی باید سینی‌ها را به‌صورت عمودی روی‌هم بچینید نه به‌صورت افقی. قیمت سینی ماله پروانه‌ای همان‌طور که گفتیم باتوجه‌به سایر و قطر آن متفاوت است. قیمت سینی ماله موتوری ۱۲۰ سانت از انواع دیگر سینی‌ها گران‌تر است.

برای انتخاب و خرید سینی ماله موتوری و تیغه ماله مناسب می‌توانید با مشاوران فنی تیم ابزارینو تماس بگیرید و از مشاوره رایگان و تخصصی آن استفاده کنید.