شرایط عضویت در کلاب مشتریان ویژه آریاکوب

این کلاب ویژه سه گروه زیر خواهد بود:

فروشندگان اینترنتی محصولات ما (همکاران)

فروشندگانی که وب سایت، یا پیج اینستاگرامی فعالی در  این حوزه دارند می‌توانند طی  ارتباط واتساپی با آریاکوب ، آدرس سایت و یا شبکه های اجتماعی که از طریق آن سفارش دریافت می‌کنند را برای کارشناسان آریاکوب ارسال کنند تا پس از تایید وارد آریاکلاب ویژه همکاران شوند.

وب سایت شما باید در زمینه جذب سفارش از نظر کارشناسان آریاکوب فعال باشد و در صورت داشتن شبکه اجتماعی  برای حذب پروژه، باید حداقل 100 کاربر فعال داشته باشد و یا پیج از نظر کارشناسان آریاکوب فعال ارزیابی شود.

مشتریان آریاکوب با بیش از 15،000،000 تومان خرید  یا خریدار 3 قلم جنس در گذشته ( مصرف کنندگان )

آن دسته از مشتریانی که روی کل خریدهایشان بیش از  20،000،000 تومان به آریاکوب پرداخت داشته اند جز مشتریان ویژه آریاکوب هستند.

این گروه از مشتریان در صورتی که نسبت به مجموع خریدهای خود اطمینان دارند می‌توانند در واتساپ ارتباط با آریاکوب ، درخواست خود با کارشناسان آریاکوب را اعلام کنند تا در لیست مشتریان ویژه آریاکوب قرار بگیرند.


جهت ورود به کلاب مشتریان ویژه آریاکوب، لازم است در واتساپ آریاکوب ، نام و شماره فاکتور خود را ارسال کنید تا پس از بررسی کارشناسان ما، به قسمت ویژه مشتریان آریاکوب راه پیدا کنید.

مزایای ورود به ” مشتریان ویژه آریاکوب” :

کلیه افرادی که به مشتریان ویژه آریاکوب وارد شوند از مزایایی همچون:

  • تخفیف‌های ویژه روزانه جذاب
  • بهره مندی از تخفیف همکاران و همراهان آریاکوب
  • تخفیف ویژه استفاده از پشتیبانی VIP
  • تخفیف‌های اختصاصی در کمپین‌های آریاکوب
  • حضور در بخش CloseFriend پیج اینستاگرام آریاکوب

و برنامه‌های اختصاصی دیگر که صرفا در “مشتریان ویژه” اطلاع رسانی خواهد شد، بهره مند خواهند شد.

اگر شرایط ورود به “مشتریان ویژه آریاکوب” را دارید و تا الان برای شما ایمیل یا پیامک دعوت نامه ارسال نشده است، در واتساپ، درخواست ورودی خود را مطرح کنید تا کارشناسان پشتیبانی آریاکوب در صورت احراز شرایط، شما را به ” مشتریان ویژه ”  وارد کنند.