خانه » فروشگاه » شیلنگ ویبراتور » شیلنگ ویبراتور بادی

در حال نمایش 3 نتیجه

شیلنگ ویبراتور بادی یا همان پنوماتیک (PNUMATIC) از طریق اتصال سریع به کمپرسور هوا کار می کند. دسته شلنگ شامل یک شیر تنظیم و یک سیستم روانکاری است.
عملکرد شیلنگ ویبراتور باد به این صورت است که هوا از طریق لوله داخلی انعطاف پذیر وارد سر ویبراتور شده و بلیرینگ، لرزش ایجاد شده توسط توربین را تنظیم می کند.
در نهایت، هوا از طریق یک دریچه (سوپاپ) متصل به یک شیلنگ خارجی به بیرون هدایت می شود.
شیلنگ های ویبره پنوماتیک با قدرت 13500 الی 20000 ارتعاش در دقیقه و پوکرهایی در قطرهای 25 تا 100 میلی متر و طول های 220 تا 430 میلی متر آماده ارائه به مشتریان می باشد.

مزایای شیلنگ ویبره پنوماتیک

طول عمر بیشتر
استهلاک بسیار کمتر از شیلنگ های ویبراتور مکانیکی
شیلنگ ویبره باد بدون برق کار می کند و عملکرد آن از طریق کمپرسور هوا می باشد.
وزن سبک تر و قدرت مانور بیشتر
تنوع زیاد در انتخاب سایز پوکر
حداقل 13000 دور در دقیقه سرعت بالای شلنگ های ارتعاشی هوا باعث می شود که دانه بندی بتن به هم نخورد و در حالت استاندارد باقی بماند.
هزینه های نگهداری کمتر
سرویس و نگهداری آسان تر از انواع دیگر ابزارها

 
قیمت شیلنگ ویبراتور بادی یا پنوماتیک
قیمت شیلنگ ویبراتور بادی بتن در مقایسه با شیلنگ های مکانیکی بالاتر است. دلیل برند آن، نوع تکنولوژی ساخت و مواد به کار رفته در آن است. مانند بسیاری از ابزارهای ساختمانی دیگر، به دلیل نوسانات ارز، قیمت ها را تلفنی استعلام کنید.
برای اطلاع از لیست قیمت شیلنگ ویبراتور بادی / پنوماتیک میتوانید با کارشناسان فروش آریاکوب تماس حاصل نمایید.

کاربرد شیلنگ ویبراتور بادی بتن
شیلنگ ویبراتور بادی یا پنوماتیک مانند دیگر ویبراتور ها برای ایجاد لرزش در بتن جهت ویبره محل بتن ریزی شده استفاده می شود. شیلنگ های ویبره در انواع مکانیکی، پنوماتیکی و الکتریکی ساخته می شوند و بر اساس نیاز هر واحد پیمانکاری مورد استفاده قرار می گیرند.

شلنگ ویبره بادی بتن همانطور که از نامش پیداست برای کار کردن به برق نیاز ندارد و اجزای آن با استفاده از کمپرسور هوا کار می کنند. شیلنگ های تولید شده توسط شرکت ایتالیایی BREAKER و بلژیکی BT دارای استحکام بالایی بوده و بدنه آن از چدن مقاوم و نشکن می باشد.