فیلتر براساس قیمت:

فیلتر براساس وضعیت موجودی

فیلترهای فعال

صافی بر اساس امتیاز

هیچ محصولی یافت نشد.

دادن نام « شمشه ماله تلسکوپی » به این محصول به دلیل وجود دسته‌هایی است که به وصل میشوند و می‌توانید طول آن‌ها را افزایش دهید به همین دلیل به آن ماله دسته بلند هم گفته می‌شود. اندازه هر دستگیره ماله دسته بلند ۱۸۰ سانتی متر است که قابل افزایش تا سه دسته می‌باشد و دسته‌ها با پین‌هایی که روی آن تعبیه شده به هم متصل می‌شوند. بنابراین می‌توان طول دسته را می‌توان تا ۵ متر و ۴۰ سانت افزایش داد. مزیت این بلندی در هنگام کار مشخص می‌شود.

شمشه ماله تلسکوپی یا ماله دسته بلند

فرض کنید که مقطع بتن ریزی شما زیاد باشد و اگر بخواهید دائما با پا وارد بتن شوید، کار تمیز و مرتبی به انجام نمی‌رسد. بنابراین با استفاده از دسته‌های بلند، می‌توان خارج از مقطع بتن ریزی ایستاد و به راحتی سطح بتن را به وسیله شمشه ماله تلسکوپی صاف و صیقلی کرد. شمشه ماله تلسکوپی نیز خود به دو مدل تقسیم می‌شود که عبارتند از:

  • شمشه ماله تلسکوپی آلومینیومی
  • شمشه ماله دسته بلند فنری

تفاوت این دو ماله تلسکوپی بتن مدل در نوع تیغه‌های آن‌ها است که جزئیات آن را در صفحه محصول هر یک از برندها می‌توانید مطالعه کنید، اما به طور کلی مدل آلومینیومی ماله تلسکوپی بتن دارای تیغه‌های سخت و ساخته شده از آلیاژ آلومینیوم است و یک مرحله قبل از لیسه نهایی از آن استفاده می‌شود.

اما مدل تلکسوپی فنری ماله تلسکوپی بتن برای لیسه نهایی استفاده می‌شود و در واقع کار پرداخت سطح بتن با استفاده از مدل فنری به پایان خواهد رسید. تیغه مدل فنر منعطف است و از آلیاژ بسیار باکیفیت استیل آبی ساخته شده که بسیار مقاوم بوده و به هیچ وجه دچار فرسایش در برخورد با سطح بتن نخواهد شد.

ضخامت تیغه مدل فنری ۲.۵ میلی‌متر است اما تیغه‌های آلومینیومی ضخامت بالای ۱ سانتی‌متر دارند که روی آن با استفاده از شیارهایی با ضخامت بیشتر، مقاوم سازی شده است.

قیمت شمشه ماله تلسکوپی

گفتنی است انواع شمشه ماله تلسکوپی یا bull float در هر دو مدل دارای گیربکس‌های اتومات بوده که با حرکت شمشه به سمت جلو، لبه جلویی آن کمی به سمت بالا آمده و در هنگام عقب کشیدن ماله، لبه پشتی بالا می‌آید تا بتن جمع نشده و روی تیغه نیاید. قیمت شمشه ماله تلسکوپی در میان قیمت شمشه ماله دستی با توجه به نوع، برند و کشور سازنده متفاوت است.