موتور ویبراتور برقی

یکی از محبوب ترین انواع ویبره بتن که از آن برای ویبراسیون و هواگیری و یکدست کردن بتن استفاده می شود، ویبراتور برقی بتن است. این دستگاه را می توان به عنوان ایده آل ترین و پرکاربردترین نوع ویبره، به شرط دسترسی برق در محل بتن ریزی دانست. از ویژگیهای این موتور ویبره ها میتوان به عملکرد مداوم و باثبات و کارآیی و قدرت مکانیکی بالای آنها اشاره کرد.

موتور ویبراتور برقی شاسی ثابت

موتور ویبراتور برقی شاسی ثابت

موتور ویبراتور شاسی ثابت برقی دارای یک قاب یا همان شاسی فلزی است که موتور را در برابر ضربات و صدمات محافظت میکند. همچنین وجود این قاب امکان قرارگیری ویبراتور را در مکان های مختلف مورد نیاز در محل پروژه را آسانتر میکند. ویبراتور بتن شاسی ثابت در توانهای 2 و 3 اسب بخار تولید میشود. نکته قابل ذکر در مورد مدل ۳ اسب بخار این است که این مدل را می‌توان به انواع شیلنگ‌ ویبراتور با قطرهای مختلف متصل کرد که رایج‌ترین آن، شلنگ‌های ۱، ۱.۵ و ۲ اینچ هستند.

مشخصات موتور ویبره برقی 2 اسب بخار و 3 اسب بخار

نوع دستگاه قدرت موتور دور موتور ولتاژ شیلنگ های قابل نصب وزن
ویبراتور برقی شاسی ثابت ۲ اسب بخار ۲۰۰۰ دور در دقیقه ۲۲۰ تا ۲۴۰ ولت شیلنگ ۱ و ۱.۵ اینچ ۴.۳ کیلوگرم
ویبره برقی شاسی ثابت ۳ اسب بخار ۲۰۰۰ دور در دقیقه ۲۲۰ تا ۲۴۰ ولت شیلنگ ۱، ۱.۵ و ۲ اینچ ۴.۳ کیلوگرم

از نکات قابل توجه درباره موتور متعادل بودن دور موتور در حین کارکرد آن است. موتور ویبره توصیه شده 2000 دور می باشد. در صورتی که دور موتور بالا باشد (بالاتر از 3000 دور) در طول زمان و بر اثر ضربات بیش از حد میتواند باعث آسیب جدی به شیلنگ ویبراتور شود.

 

 

 

 

 

مزایای ویبراتور برقی شاسی ثابت

قیمت پایین تر موتور ویبره شاسی ثابت یا متحرک نسبت به موتورهای بنزینی یا دیزلی مهمترین مزیت آن محسوب میشود. از مزیت های دیگر ویبره برقی پایه ثابت میتوان به استهلاک پایین، وزن مناسب که قابلیت حمل آسان در محل پروژه را فراهم میکند، عدم ایجاد آلودگی در محیط و انعطاف پذیری بالای آن اشاره کرد.

مزایای دیگر این دستگاه عبارت است از: کاربرد ساده به دلیل استفاده از برق تکفاز، پایین بودن درصد خرابی دستگاه به دلیل شاسی و بدنه ثابت، ایجاد فرکانس استاندارد برای ویبره زنی بتن، اتصال موتور به شیلنگ از طریق فلنچ فابریک و پین مخصوص که احتمال جدا شدن شلنگ را به صفر میرساند.

نمایش دادن همه 4 نتیجه

ویبره تک دریلی پلاستیکی | بدون شیلنگ | ویبراتور تفنگی

1,000,000 تومان
ویبره تک دریلی پلاستیکی | ویبره برقی دریلی (فقط دریل)  بدون شیلنگ : نام  های دستگاه ویبراتور بتن برقی ست

ویبراتور برقی شاسی ثابت IMER – کوپله ایران

2,800,000 تومان3,200,000 تومان
ویبراتور برقی شاسی ثابت بتن، با نصب یکی از بهترین الکتروموتور های ایران که ایمر IMER نام دارد  در دو قدرت

موتور ویبراتور برقی شاسی گردان

2,690,000 تومان
موتور ویبراتور برقی شاسی گردان (متحرک): یکی از انواع موتور ویبراتور برقی ، محسوب میشود.   مورد استفاده در پروژه های ساختمانی و

ویبراتور برقی شاسی ثابت

3,000,000 تومان3,300,000 تومان
ویبراتور برقی شاسی ثابت بتن، یکی از انواع ویبراتور برقی بتن ، محسوب میشود.  برخلاف ویبراتور برقی شاسی گردان، در این مدل شاسی