خانه » فروشگاه » تیغه ماله پروانه ای

نمایش دادن همه 2 نتیجه

فیلتر براساس قیمت:

فیلتر براساس وضعیت موجودی

فیلترهای فعال

صافی بر اساس امتیاز




تیغه ماله پروانه‌ای زیر مجموعه قطعات کابردی ماله پروانه‌ای است که در زیر دستگاه قرار بسته می‌شود. از آن به نام های پره ماله موتوری ، پره ماله هلیکوپتری نیز نام میبرند. در واقع تیغه ماله پروانه قسمت اصلی برای صیقل دادن بتن است. تیغه ماله موتوری در هنگام کار یک زاویه ۱۵ درجه‌ای می‌گیرد تا کار لیسه کردن به بهترین شکل ممکن انجام شود و بتن روی تیغه ماله پروانه‌ای جمع نشود. در ادامه این مطلب ضمن بررسی اهمیت تعویض تیغه ماله موتوری، به بررسی قیمت تیغه ماله پروانه‌ای نیز خواهیم پرداخت.

اهمیت تعویض تیغه ماله موتوری

هر دستگاهی که شما خریداری می‌کنید یک سری قطعات ثابت و یک سری قطعات مصرفی دارد، به‌عنوان‌مثال از جمله قطعات مصرفی خودروهای سواری می‌توان به لنت ترمز، کیت کلاچ و غیره اشاره کرد که باید هر زمان به نقطه بالای استهلاک رسید آن را تعویض کنید در غیر این صورت ممکن است به دستگاه شما آسیب برساند. برای دستگاهی مثل ماله پروانه‌ای نیز، تیغه ماله موتوری از جمله قطعات مصرفی آن به‌حساب می‌آید که بعد از مدتی فرسایش باید تعویض شود.

همان‌طور که می‌دانید این تیغه‌ها دائماً در سایش با بتن بوده و بعد از مدتی ضخامت آن‌ها کم می‌شود و مانند گذشته نمی‌تواند سطح بتن را صاف کند. از طرفی ممکن است تیغه‌ها دچار شکستگی، کج‌شدگی و مسائلی ازاین‌قبیل شوند که در این شرایط نیز باید تیغه ماله موتوری را تعویض کنید.

تیغه ماله موتوری از ورق CK45 ساخته می‌شود. این ورق فولادی به دلیل شکل‌پذیری بالا، مقاومت سایشی بالا و همچنین جوش‌پذیری عالی برای خیلی از محصولات مورداستفاده قرار می‌گیرد؛ ضخامت این تیغه‌ها باید به‌اندازه‌ای باشد که نه باعث افزایش فشار به موتور شود و نه به‌راحتی دچار سایش شود. قیمت تیغه ماله پروانه‌ای بستگی به کیفیت ساخت آن دارد. تیغه‌های ایرانی کیفیت خوبی داشته و قیمت مناسبی دارند اما اگر دنبال تیغه‌های بهتری هستید می‌توانید از نمونه‌های خارجی خریداری کنید.

قیمت تیغه ماله پروانه ای

قیمت تیغه ماله پروانه‌ای بر اساس جنس، ضخامت، سایز سینی ماله پروانه‌ای و شرکت سازنده آن تعیین می‌شود. تیغه ماله موتوری در سایزهای ۶۰ ۹۰ و ۱۲۰ در بازار ایران موجود است که کشورهای سازنده آن ایران چین و برزیل می‌باشند که سایز ۹۰ آن از پرفروش‌ترین مدل‌های تیغه ماله می‌باشد. تیغه ماله پروانه از ورق سیکا -۴۵ ساخته شده است که در دسته‌بندی آلیاژهای مقاوم قرار دارد، از همین رو این تیغه ماله در تماس با بتن و سایش با آن، کمترین میزان استهلاک را دارند. گفتنی است شما با خرید یک‌دست تیغه ماله پروانه‌ای، چهار تیغه تحویل می‌گیرید و قیمت‌هایی مندرج در سایت نیز قیمت یک‌دست ۴ عددی است.

تیغه ماله پروانه ای بتن - تیغه ماله موتوری چینی جنس خوب

تیغه ماله پروانه ای بتن - تیغه ماله موتوری چینی جنس خوب